732 876 800

Kadra

Nasza ekipa
Kinga      Nazywam sie Kinga. Jestem instruktorem indoor Walking oraz Indoor Cycling. Rowery to moja pasja, którąchce zarażać innych.
     Idoor Cycling to przede wszystkim przyjemność jazdy na rowerze stacjonarnym w dobrej atmosferze, ale również trening dzięki, któremu utrata  zbędnych kilogramów będzie dużo latwiejsza i przyjemniejsza. Do każdego uczestnika zajęć podchodzę indywidualnie, dzięki czemu każdy czuje się pewnie i chętnie wraca na kolejny trening. Zajęcia skonstruowane są pod różny stopień zaawansowania uczestników.
      Więc wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na czwartkowe zajęcia Indoor Cycling.

Damian .
Aneta
Instruktor Rekreacji Ruchowej Nowoczesnych Form Gimnastyki FITNESS (Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach), Trener Personalny (Studio Ruchu Rehabilitacji i Pilates „REHA-FIT” i AeroActiv w Krakowie). Miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. 
 
Damian
Młody, pozytywnie nastawiony i pełny energii instruktor tańca. U nas prowadzi zajęcia z Zumby. Jego zajęcia są zawsze pełne radości a on sam daje z siebie 100%. Klienci wychodzą z zajęć ze świetnym humorem i usatysfakcjonowani że dali z siebie maksimum.
 
Zapraszamy również do polubienia jego strony (funpage) Damian ZUMBA
 
Weronika Jestem Weronika- pasjonatka treningu siłowego, pełna energii, z uśmiechem od ucha do ucha, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Prowadzę zajęcia ze sztang, trampolin, wzmacniania Body&Shape i Sexy Pupa. Jeżeli szukasz ognia, by wypalić co zbędne i chcesz poprawić kondycję- zapraszam :)
Bepa
Beba Piechocka - Kreatywna, energiczna, wesoła, zawsze uśmiechnięta Instruktorka, pełna pasji i chęci do sportu. Kocham zajęcia Zumba, uwielbiam treningi wyciskające siódme poty, dlatego też powstał program SLIMFit - maksymalna ilość spalania kalorii. Do niedawna kobieta z dużą nadwagą dziś pełna energii Instruktorka.  Teraz to ja motywuję innych do działania na swoim blogu bebafit.blogspot.com i funpage na fb - BebaZin Zumba https://www.facebook.com/BebaZin-Zumba-1642885005971346/