732 876 800

Kadra

Nasza ekipa
Damian .
Alicja
Aneta
Instruktor Rekreacji Ruchowej Nowoczesnych Form Gimnastyki FITNESS (Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach), Trener Personalny (Studio Ruchu Rehabilitacji i Pilates „REHA-FIT” i AeroActiv w Krakowie). Miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. 
 
Damian
Młody, pozytywnie nastawiony i pełny energii instruktor tańca. U nas prowadzi zajęcia z Zumby. Jego zajęcia są zawsze pełne radości a on sam daje z siebie 100%. Klienci wychodzą z zajęć ze świetnym humorem i usatysfakcjonowani że dali z siebie maksimum.
 
Zapraszamy również do polubienia jego strony (funpage) Damian ZUMBA
 
Weronika Jestem Weronika- pasjonatka treningu siłowego, pełna energii, z uśmiechem od ucha do ucha, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Prowadzę zajęcia ze sztang, trampolin, wzmacniania Body&Shape i Sexy Pupa. Jeżeli szukasz ognia, by wypalić co zbędne i chcesz poprawić kondycję- zapraszam :)
Bepa
Beba Piechocka - Kreatywna, energiczna, wesoła, zawsze uśmiechnięta Instruktorka, pełna pasji i chęci do sportu. Kocham zajęcia Zumba, uwielbiam treningi wyciskające siódme poty, dlatego też powstał program SLIMFit - maksymalna ilość spalania kalorii. Do niedawna kobieta z dużą nadwagą dziś pełna energii Instruktorka.  Teraz to ja motywuję innych do działania na swoim blogu bebafit.blogspot.com i funpage na fb - BebaZin Zumba https://www.facebook.com/BebaZin-Zumba-1642885005971346/